» ÚVOD |  SLOŽENÍ TEAMU |  LOVECKÉ AKCE |  SBTC CZ AKCE |  NAŠI PSI |  NOVINKY |  STAF BULL SHOW |  F1-TUG OF WAR |  STATISTIKY |  NADAČNÍ AKCE |  MEDIÁLNÍ AKCE |  TRENING AKCE |  CHOVATELSKÉ AKCE |  BULL TRENINGY  |  KAMARÁDI L.B.T. |  ODKAZY

TV-N@VA:PSI SE ŠPATNOU POVĚSTÍ- KOMENTÁŘ DANNY A PAVEL L.B.T.


26.6.2008

Bez scenáře, bez přípravy, bez cenzury, bez honoráře, 100% live

ROZHOVOR

www.nova.cz/rozhovory/?288085c=%7E&288085e=290106&288085i=30& /

TV-N@VA:PSI SE ŠPATNOU POVĚSTÍ- KOMENTÁŘ DANNY A PAVEL L.B.T.


25.8.2007

Bez scenáře, bez přípravy, bez cenzury, bez honoráře, 100% live

N@VA a jiné motherfucker

Původně jsem se nechtěl k těmto bulvárním záležitostem dále vyjadřovat. Myslím si totiž , že jsem to dosti jasně napsal v předchozím článku „ Naši miláčci „. Ale nutí mě k tomu celá řada okolností. Z jedné strany přátelé hučí napiš to . A z druhé strany si tak trochu naběhl sám bulvár. A proto tedy zkusím pár řádku. Jak jistě víte nedávno ( 19.4.2007 ) došlo na Praze 10 k pokousání psem z následkem smrti. Uvádí se , že se jednalo o stafordšírského teriéra , jestli to byl Stafbul či Amstaf , to? otázka ? Nakonec s paní redaktorky vylezlo, že snad i nějaký kříženec těchto psů .
Dobře , ale k věci . Druhý den na to jsem měl u mě doma nečekanou návštěvu . Štáb televize Nov@ včele s redaktorkou pí.Chaloupkovou se přišli Danny Kinga zeptat co si o celém případu myslí a položily mu několik otázek. Při té příležitosti mě požádali jestli si mohou natočit pár záběrů ze života mých zabijáku , zajímali se například o ustájeni psů , výcvik, krmeni atp. Bude to prý ve zprávách jako proti reakce kladného rázu na již zmiňovaný incident. Samozřejmě se nic neodvysílalo . Žádné vyceněné zuby se totiž nekonali, tudíž nezajímavé. V celku jsem si na to zvykl, za dobu mého působení na poli mezi gladiátory , že pozitivní věci bulváru moc nevoní. Mam ještě jeden krásný případ k zasmání .
Když jsme v roce 2005 pořádali nadační vystoupení na táboře „ Zdravé děti „ u Vítka Chaloupky. Oslovily jsme jeden bulvární plátek , tuším Blesk, jestli by neměli zájem přijet a napsat, nafotit, nějaký pěkný článek jak děti blbnou s bojovkama. Se slovy, že taky můžou někdy jen tak napsat něco pozitivního. Pokusím se citovat odpověď „ Nezlobte se, tematicky se nám to moc nehodí , ale nedej bože kdyby se tam něco semlelo ( myšleno zřejmě kdyby tam došlo k nějakému pokousání ) tak nám dejte vědět, jsme tam hned “. Zavěsil jsem a Fuck off.
Tak teď pomocí této netové formy ( jak já rád píšu ) sdělím co bylo předmětem malého interview. Škoda , že jsem si to nenahrál. No, čekal jsem , že TV–Nov@ dodrží slovo a odvysílá se to , ale kdo ví, kde je mým pěti minutám slávy konec.
První otázka zněla : „Vadila by Vám kontrola psů v bytě od policie „ * ( Tato otázka byla položena na popud prohlášení náměstka pro bezpečnost p . Rudolfa Blažka, kdy pan náměstek prohlásil, že nechá zkontrolovat všechny majitel psů tohoto typu registrované na území Prahy a prověří v jakých žijí podmínkách a tím tak prý preventivně předejde tomu aby se příště takovéto případy neopakovali, cha ) .
Má odpověď: „Ne nevadilo“ doplnil jsem to „ Pokud se majitel o svého psa řádně stará a má vše tak jak má být, nemá se za co stydět. Takže klidně“.
Druhá otázka : „A myslíte si že by to byla určitá prevence jak předejít těmto případům, aby nedocházelo k pokousání těmito plemeny“.
Odpověď : „ Myslím , že by to jako prevence mohlo trochu pomoci , ale určitě to problém neodstraní“.
Při tomto mě napadly otázky,které Vám zkusím položit. Můžete se tak sami zamyslet a hledat společně se mnou řešení , protože já ho nevymyslel !
Jak zkontrolujeme nepřihlášené ( neregistrované ) jedince, křížence ? Je tedy na chovatelích, aby případného zájemce o štěně náležitě prozkoumali , než mu psa prodají ? Zjistí vůbec , že možná prodali svou super fenečku do těch ne zrovna dobrých rukou ? Je to vůbec možné zjistit ze dvou schůzek ? Někdy ani ty dvě setkání neproběhnou . A co když sám chovatel je gauner a myslí jen na prachy a jemu to jedno komu psa prodá hlavně, že šel do světa ? Budeme na sebe bonzovat ? Jé soused ten má asi špatně vedeného psa zavolám 158 a? ho jdou proklepnout . Jestli toho zabijáka na řetězu krmí, venčí a dobře se o něj stará ? A kdy zkontrolujeme Německé ovčáky, Dobrmany , pudli ? Aha to zase někdy příště ? A nebylo to tu už někdy , vzpomeňte na akci jeden metr ! A tááákhle bych mohl pokračovat …………………
Opilý řidič stále brázdí naše silnice a prevence ? Těch už bylo. V Africe děti mají pořád hlad a peněz ? Těch se tam už poslalo. A války taky nepřestanou , lidi se pořád zabíjej a to jsou inteligentní tvorové. Chudák hloupý pes ( v uvozovkách hloupý ) tak se jim to my lidé ,co to myslíme dobře , snažme nekazit.
No NIC, tak když už NIC tak mám aspoň o zážitek navíc a je o čem vyprávět .
A MĚ NEZBÝVÁ NEŽ BOJOVAT ZA VŠECHNY BOJOVNÍKY STATEČNĚ DÁL…… Ještě jsem neskončil …………

za L.B.T.
......... Danny King