» ÚVOD |  SLOŽENÍ TEAMU |  LOVECKÉ AKCE |  SBTC CZ AKCE |  NAŠI PSI |  NOVINKY |  STAF BULL SHOW |  F1-TUG OF WAR |  STATISTIKY |  NADAČNÍ AKCE |  MEDIÁLNÍ AKCE |  TRENING AKCE |  CHOVATELSKÉ AKCE |  SLUŽBY |  KAMARÁDI L.B.T. |  ODKAZY
FITMIN RUN 2017
SE PSEM MĚ BAVÍ BĚH
7.10.2017

LBT ALBUM_FOTO_ fitminsepsemmebavibeh/

ČLÁNEK

Abych zde měl nějaký aspoň malý článeček k této vydařené akci, udělám úvod k textu, který na FB událost předeslala organizace SE PSEM MĚ BAVÍ SVĚT, pro kterou se celá tato akce/závod organizovala. Ano organizovala, bylo potřeba celý závod připravit od A až do Z. Vzhledem k tomu, že od nápadu tuto akci uskutečnit do termínu konání zbývalo cca 2 měsíce času, nebylo to úplně sousto, které se dá jen tak dvakrát převalit v ústech. Časové tísni nahrál do karet i fakt představy uspořádat monstrózní akci v centru Prahy ve Stromovce, která byla navíc celá rozkopaná a vytyčení caniscrossové trasy se tím značně zkomplikovalo. Ani úředníci na všech možných postech nám to moc nezjednodušovali, ba naopak. Takže pak se třeba i ze zdánlivě jednoduchého připojení elektriky stal problém. Nicméně jsem rád, že jsem byl firmou FITMIN osloven a dostal důvěru pod jejich taktovkou akci v Praze pro pejsky z dočasné péče zorganizovat. Jen pro ujasnění firma DIBAQ s.r.o. byla generálním partnerem akce a veškeré náklady spojené s akcí šlo za tímto velikánem, co se produkce českých granulovaných krmiv týče. „Gro“ závodu potažmo celá akce v místě činu nakonec i se všemi překážkami, které jsme po celou dobu překonávali, dopadla z mého i z ohlasů účastníků nad očekávání výborně. Za sebe bych vyzdvihl i mou příležitost opět se chopit mikrofonu a společně s Kairou Hrachovcovou akci spolu moderovat. Bylo tam spoustu věcí, které bych rád za mou maličkost vyzdvihl- organizace, moderace, Stromovka, media, tisícovka lidí, kteří se na akci byť jen třeba mihli …. Atd. velká akce, velké podium, velcí lidé, velké firmy… rovná se hodně vybraných peněz pro pejsky, kteří pána pro svůj běh životem teprve hledají a spousta jich, díky této akci NAŠLA. A to je celé, nic víc netřeba.
Jsem rád, že jsem byl u toho a byl součástí a jelikož sám bych byl táááááááááákhle malý, tak je třeba za mě poděkovat všem, kteří mě / nám se vším pomohli, organizace SE PSEM MĚ BAVÍ SVĚT ve svém příspěvku , který zde prezentuji píše jsme šťastní a chceme děkovat ….. za Daniel Žďárský a jeho psí parta děkuji především za skvělou přejímku Lucii Vesecké, Honzovi Roškotovi za veškerou dopravu, kamarádům za stojky, VETCENTRUM za kontrolu psů, Rebel dogu za psí hernu aj.dovednosti, třeba za ukázky PULLER SPORTU , STOPNI TO za časomíru aj. vymoženosti ( nafouknout a postavit obr bránu nebyla prdel ) Davidovi Sabákovi za sponzoring od firmy AS MARCA / SANYTOL , Irena Vanišová a Martin Kysilka za fotografie a v neposlední řadě LBT teamu za psí ukázky bull sportů.

LBT DANIEL ŽĎÁRSKÝ

Naše podzimní událost, která už dávno proběhla, si s námi během posledního týdne pěkně pohrávala. Od scénářů, že bude téměř sněžit, až po deštivou variantu, počasí to je u venkovní akce vždy velké riziko. Když jsme ráno v devět hodin jeli stavět podium, tak se o nás pokoušely mrákoty. Asi v 11 hodin se počasí umoudřilo a začalo svítit sluníčko. Stála při nás celá příroda a nějaký pejsek to evidentně musel zařídit. V jednu hodinu akce začala a první návštěvníci začali okukovat pejsky, které přivezly naše partnerské organizace. Běh odstartoval mírně po třetí hodině a za hodinu po té už se křtila knížka. My jsme kolem dvacáté hodiny areál Stromovky opouštěli, měli jsme opravdu dobrý pocit, pocit, že to všechno mělo smysl, pocit, že je další šance, naděje a budoucnost pro ty, kteří se postarali o tu nejlepší atmosféru. Pejsků se udalo několik přímo na místě a jednoho si vybrala dokonce jedna ze spoluautorek knížky režisérka Karin Krajčo Babinská. Takže jsme šťastní a chceme děkovat:
Eliška Skalická, Bára Vaníčková a celý tým Fitmin za to, že byli velkým parťákem při této akci, Kaira Kateřina Hrachovcová za skvělou moderaci, Kačka Adamová, Hana Hozová, Eva Čejková a její tým Žen s.r.o., Daniel Žďárský a jeho psí parta, Jirka Langer a jeho společnost, Tereza Raidová, Jana Fikotová za nejlepší PR, Jana Skýbová, Adéla Dudová, Tomáš Kišš, Dan Dunghai, Zuzka Bakulová, Srdeční záležitosti, DeDe, AniDef, Pesoklub Dobříš, Jiří Heckel a všem, kteří se účastnili a pomáhali. Děkujeme i všem, kteří se starali celé odpoledne o program bez nároku o honorář. Bavili nás Petr Bendig, Sámer Issa, Míša Tomešová A Zdeňka Volencová Žádníková.
Díky všem, kdo se zúčastnili, závodili, přišli se podívat.. Udělali jste nám radost!

SE PSEM MĚ BAVÍ SVĚT

VÍCE INFORMACÍ, ČLÁNKŮ, ODKAZY, FOTKY najdete na následujících odkazech .....

INFORMACE NA WEBU _

www.vimcimkrmim.cz/fitminsepsemmebavibeh/

FB UDÁLOST _ FOTKY, ČLÁNKY, ODKAZY NA ÚTULKY ....

fitminsepsemmebavibeh/

HOBBY ČLÁNEK I-DNES & SBT Britney BITCH a BEASTIE BOYS jako titulní foto k článku ....

Přehled psích sportů ..... fitminsepsemmebavibeh/