» ÚVOD |  SLOŽENÍ TEAMU |  LOVECKÉ AKCE |  TROJJ BOJJ AKCE |  SBTC CZ AKCE |  VIDEOGALERIE LBT |  TREADMILL RACE |  NAŠI PSI |  NOVINKY |  STAF BULL SHOW |  F1-TUG OF WAR |  STATISTIKY |  NADAČNÍ AKCE |  MEDIÁLNÍ AKCE |  OSTATNÍ AKCE |  CHOVATELSKÉ AKCE |  BULL TRENINGY  |  KAMARÁDI L.B.T. |  ODKAZY
PF2013LBT

ČLÁNEK

Letošní souhrn události 2012 se pokusím pojmout trochu netradičně, než u mě bývá zvykem . Vezmu to pěkně po kapitolách .

NAŠI PSI , aktivní už jsou pouze dva členové z toho fenka SBT SUCKE si více či méně užívala juniorského života a její pusobení se spíše ubíralo vymetáním výstavních kruhů. Nutno však podotknout , že její předvádění v této exterierové disciplíně , pokud se to dá nazvat disciplínou, bylo velmi úspěšné z 10 výstav , které absolvovala , vždy výborná a 9 x v pořadí . Příští rok rozšíříme obzor působnosti i o sportovní kolbiště a doufám , že ani tam neudělá ostudu a předvede i něco ze svých pracovních schopností , kterých věřím má na rozdávání.
MASTA KILLA již plně dozrál v dospělého a vyrovnaného psa . A s radostí o něm prohlásím , že se z něj stal zkušený , ostřílený matador ve všech směrech, které k pitbulteriérovy patří. Co se týče sportovní kariery ? Kilda si drží svou laťku standartně hodně vysoko , ač příček nejvyších mnohdá nedostál, ale v průměru se v bodování o IRON PITA APBT udržel na čtvrtém místě ze 76 bodovaných psů a druhou příčku obsadil ve statistikách THE BEST LBT. Dařilo se nám převážně v disciplínách MT, WPS a TRIATLON. Svůj první úspěch zaznamenal i v soutěži WALL CLIMBING , krásné 3.místo + osobáček 330 cm .

STAF BULL SHOW 2012 poprvé v historii zaznamenala svou letní ( SBS I.) a podzimní (SBS II.) premiéru . Nebyla to jediná novinka , kterou LBT vyprodukovalo. Poprvé v historii se soutěžilo v disciplíně WALL CLIMBING , poprvé v historii bull sportů WPS časy zaznamenávala digitální časomíra, kterou náš team nechal na zakázku pro tento druh sportů zhotovit , nesmím opomenout při tomto projektu na podporu klubu APBT a sponzora Romana Pavelka . Kompletní reportáž z celé soutěžní sezony , Staf bull show- Lucky Bull Team , najdete v časopise Svět Psů 1/2013.

STATISTIKY se staly jakousi nedílnou součástí portfolia , které náš team produkuje a presentuje na svých stránkách již nějaký ten pátek, nejen za LBT , dále jsou zde zpracované statistiky klubu APBT a v neposlední řadě se rozpoutala spolupráce v podobném duchu i s klubem SBTC cz. Je zde možnost aktivně se zapojit do klubového bodování o pracovní šampiony klubú / pracanty roku atp.
( IRON PIT BULL, THE BEST LBT , PRACOVNÍ ŠAMPION KLUBU SBTC CZ ) . Dle řádných/platných podmínek jednotlivých oficiálních soutěží / spolků / řádů !

Nadační akce měla pro rok 2012 jen jeden počin a ten se celý nesl v duchu“ Kelly z Dog pointu“ , netřeba se dlouhosáhle rozepisovat neb vše podstatné je dopodrobna rozepsáno / zmíňěno v samostatné kapitole pod výše uvedeným názvem.

Mediální akce zaznamenali v zářezu Lucky bull teamu velký šrám a tím rozhodně nemyslím šrám jako nějakou negativní bolestnou jizvu, spíše jako cenný skalp . Jaký se nám podařilo ve spolupráci s Českou televizí v lednu roku 2012 vyprodukovat v podobě cirka 10 minutové reportáže ( v pořadu EKONOMIKA na CT24 ) z oblasti kynologie jako takové i když je pravda , že záměrem bylo aby ve většině záběrech byli dost často presentováni teriéři typu bull . Na základě pozitivních ohlasů odborné i laické veřejnosti si troufám tvrdit , že mohu reportáž zařadit do velmi kladných počinů našeho teamu. Další aktivitou v tomto směru byl fundovaný materiál na kterém se nedílnou měrou podílela smečka z LBT a tím byl článek , který vyšel ve SVĚTě Psů 4/2012 na téma jak jinak než „teriéři typu bull“.A poslední dílko této kapitoly je, tak jako minulý rok stolní kalendář 2013 firmy Gappay , kde jsme opět dostali možnost umístit/odpresentovat pár fotografii našich „zabijáků“ (scan fota - viz .níže obrázková příloha).

A ani kapitola s názvem Treningová ve svém působení nezahálela. V tomto směru si myslím , že bylo spousta členu LBT velmi aktivních , zvláště bych pak vyzdvihl jarní semiář v Rychetech na tema bull sporty a poslušnost . V první části zaměřený na Stafordšírké bulteriéry a v druhé části na pitbulí dorost Diamond´s family , poslední Ironuv šťouch z podzimu 2011 . V létě Danny King rozjel solo projekt s občanským združením AKTIVNÍ PES Jiříkov a došlo hnedka k několika počinům. Za jedno to byl červencový seminář a za druhé MIKULÁŠSKÝ TROJJ BOJJ projekt je zaměřen na všechny druhy sportů pro všechna plemena i ne-plemena. Osobně tuto spolupráci považuji za velmi kladnou záležitost .

Neb mě tak trošku z velkých věcí , vrací zpět na začátek všeho dění a někdy je to opravdu zapotřebí zatáhnout brzdu, zvolnit a držet se původního hesla kdo si hraje nezlobí , ale rozhodopádně tím nechci říci , že bych zařadil zpátečku ba naopak . V roce 2013 nastartuje LBT v novém voze , s novými prvky , s novým z rychlením a zabrzdí až na umělém trávníku v ............

AREÁLU NA ŠANCÍCH při STAF BULL SHOW 2013 .

Už teď se těšíme ………………

Přeju krásný a úspěšný Nový rok 2013 za lbt Daniel Žďárský