» ÚVOD |  SLOŽENÍ TEAMU |  LOVECKÉ AKCE |  TROJJ BOJJ AKCE |  SBTC CZ AKCE |  VIDEOGALERIE LBT |  NAŠI PSI |  NOVINKY |  STAF BULL SHOW |  F1-TUG OF WAR |  STATISTIKY |  NADAČNÍ AKCE |  MEDIÁLNÍ AKCE |  TRENING AKCE |  CHOVATELSKÉ AKCE |  BULL TRENINGY  |  KAMARÁDI L.B.T. |  ODKAZY
PF 2008

PF 2008


Konec roku 2007, je za námi a než se nadějete bude tu konec roku nového, ale nepředbíhejme událostem a pojďme si lehce shrnout kynologické aktivity Lucky Bull Teamu za rok předešlí.
Kým a čím mám začít ? Není pro mě jednoduché vybrat zážitek, psa, který nebo kterého bych měl začít hodnotit. Každý den, zážitek, psí kamarád mě naplňuje neokomentovatelným způsobem. Takže je velmi komplikované tuto PF - ku napsat tak aby působila , věrohodně, spravedlivě a plnila přitom svůj účel PF - ky.
Nejjednodušší proto bude začít tam kde jsme skončili. Slíbili jsme , že budeme o podobných treninkových akcích jako byl podzimní Last Game 2006 uvažovat i nadále. Tak se také stalo a hned na jaře jsme uspořádali jedno z dalších setkání First Game 2007. Myslím si, že akce byla neméně úspěšná jako její předchůdce, ale, co je hlavní, plnící svůj účel kvůli, kterému se akce tohoto typu konají.
V květnu jsme zahájili závodní sezónu, kde jinde než na Křivonosce. Závody pořádané klubem APBT. Opět mě nezbývá než pochválit všechny psi reprezentující L.B.T..
Pitbulteriér Iron Rony obhájil výstavní titul Best opposity sex 2007, sportovní titul Best APBT/ AST L.B.T.2007. V monkey tracku výborně nahradil AST Lucky a jednoznačně v této disciplíně po celý rok dominoval, ale nejen tam, ve svých sedmi letech prokázal velkou vyrovnanost a univerzalitu ve všech ostatních sportovních dovednostech. Rony se činil i jinak, úspěšně na kryl dvě fenky ( APBT Frolly , APBT Áju ) a zplodil 18 pěkných štěňátek.
Fenku AST Lucky už jsem před malou chvílí zmínil. Už je v závodním důchodu, ač sice nezávodí, nadále se těší spokojenému a aktivnímu způsobu života. Plní funkci odborného dozoru při výchově nových psích členů L.B.T. Snad jen pro úplnost. Využiji této psané formy a poděkuji mnohaleté zkušené závodnici , královně monkey tracku, za vše, za to že se objevila, je a bude. Děkuji.
SBT Smile Alien je ještě mladá fena, takže její čas teprve přijde. Nicméně stihli jsme na podzim udělat první krůčky do světa kynologie. Složili zkoušku základní poslušnosti podle řádu ZOP a na podzim v triatlonu na Křivonosce dojeli pro krásné druhé místo. Na začátek slušné. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. Já doufám , že její cestička povede jen tím správným směrem.
Fenka AST Cherry, už je dáma, obklopená spokojenou rodinou a dětmi. Rozhodně se nenudí a má o zábavu postaráno. Sem tam si střihne nějaký závod s tím, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. To je motto, které platí pořád a řekl bych i futuristické.
A kdo by to byl řekl, podzimní vítr k nám přifoukl nového člena psa APBT Masta Killa ( synáček Ronyho ). Necháme se překvapit jakými nevšedními zážitky nás obdaří.Přejme mu jen to nejlepší.
Nemohu opomenout, že L.B.T. uspořádalo tradiční STAFFBULLSHOW 2007 se všemi klady i zápory , které jsou s pořádáním takovýchto akcí neodmyslitelně spojeny.
Přijali jsme pozvání do televize (pořad Snídaně s Novou), kde jsme v přímém přenosu diskutovali přímo v centru mediálního ruchu na téma kolem tzv. bojových plemen. Jak se nám to povedlo ? Posuďte sami !
Poslední záležitostí v tomto roce , bylo uspořádání Spanilého pochodu Prahou. Takové odlehčené setkání přátel L.B.T. a ten, kdo se účastnil, mohl být s touto poslední aktivitou v roce, kterou společně s Lucky Bull Teamem zažil, spokojen.
Věřím, že Nový rok přinese i nový vítr do plachet korábu L.B.T. , který už přes devět let brouzdá hladiny oceánů, posetého bojovníky a opět nabere ten správný směr. Odrazí všechny negativní proudy. Nechá se unášet jen těmi pozitivními , těmi příjemně pohupujícími a společnými silami dopluje zdárně do cíle.
Start roku 2008 je tu ! I když , kde je start a kde je cíl ?

za L.B.T. Danny King

foto : Mikky
30.12.2007 Šluknovský výběžek - Severní Čechy
Říká se jak po celý rok tak na Nový rok. Takže jak jinak než hurá do přírody.
Hlavní aktéři Lucky, Smile a Killi ( podle Killiho můžete lechce usoudit jaká tam byla kosa a fičel krutej vítr ).
Danny se svou smečkou. Lucky drtí klacky. Smile výstavní postoj a Killda dobrá pozička.
Mazlinky. Kilda se snaží Zuzce vyzobnout piercing mezi očima. Bratr Mikky a Smile-strašnej výraz má ? Danda/Kilda.
Jo a tohle ledový dovádění, nebylo špatný. Nácvik stability při výskoku na ledě hmmm. Smile se nám trochu rozsekala o břech, no jo ono to totiž docela nebrzdí, Cha. Killy by o tom mohl vyprávět. Lucky zkušeně létala po ledové hladině.
Dost už toho ledového dovádění a hurá do teplé chaloupky. Každý si ustlal kde je mu libo, i když Killy nakonec zjistil , že na gauči je to přeci jenom lepší.
31.12.2007
A zase do tý zimy, brrr. Tentokrát jsme přizvali na tůru taťku Ronyho. Trochu otestovat reakce na synka, pár foto a jde se.
Slaměné kola ty nás baví jsou to výborné skokovky. A taky se nám na nich hezky pozovalo. Nejdříve všichni čtyři. Pak taťka Iron Rony a synek Masta Killa. A na konec Rony s holkama.
Zuzka krotitelka divé zvěře. Divá zvěř sólo. Jo a na konec taková malá parádička běh psů vedle auta aneb Dannyho oblíbené terénky.
Lucky a Smile si to slušně dávaj. Killda toho má plný kecky, je ještě malej, až bude velkej tak jim to natře. Ta ledová trať, no můžu Vám říct "Hustá jízda". Konec filmu. Stop.