» ÚVOD |  SLOŽENÍ TEAMU |  LOVECKÉ AKCE |  TROJJ BOJJ AKCE |  SBTC CZ AKCE |  VIDEOGALERIE LBT |  TREADMILL RACE |  NAŠI PSI |  NOVINKY |  STAF BULL SHOW |  F1-TUG OF WAR |  STATISTIKY |  NADAČNÍ AKCE |  MEDIÁLNÍ AKCE |  OSTATNÍ AKCE |  CHOVATELSKÉ AKCE |  BULL TRENINGY  |  KAMARÁDI L.B.T. |  ODKAZY




FITMIN STAFF BULL SHOW 2012

ČLÁNEK SVĚT PSů 1/2013

STAF BULL SHOW II.

Praha 13.10.2012


Po prázdninové pauze jsme zahájili druhou část Staf bull show – SBSII. Pokračovalo se v neméně zajímavé a poměrně mladé disciplíně (pro kategorii SBT vůbec první oficiální závod v této soutěži) Wall climbing, neboli šplh po kolmé stěně, který pes zakončuje zákusem na zavěšeného peška, kde se musí udržet 5 sekund. V kategorii APBT/AST se svým prvním tagem v této soutěži do tabulek LBT zapsal pes Black Boy, který se došplhal do výšky 345cm a fena Duffy Diamond s 315 cm. V kat. SBT/ABT zazářil pes Bazzy s výškou 265cm a výška 225 cm byla zdolána fenkou Alexx s handlerem Vaškem Kuzmou.
Závodní sezonu jsme ukončili LBT VIP disciplínou Tug of War, své prvenství v kat. APBT si z léta obhájil pes Lucius a v kat. SBT se na trůn vyšvihl pes Bazzy se Slavomírem Janouškem. Tento pes také po součtu bodů za celou sezonu dostal titul nejvyšší – THE BEST LBT 2012 ( 105 bodů ) jako bonus na závěr přidal nový rekord v Tug of War , jednalo se o téměř pitbulí BEST TIME - čas přetahu 2:01 hod, kde mu výborně sekundovala fenka Heidy Olstaff ( nebo-li Boula , letní vítězka ) tudíž držitelka společného rekordu .
Titul THE BEST LBT 2012 si v kategorii APBT odnesl pes Lucius majitelky Michaeli Hercíkové s konečným počtem 60 bodů.

Jistě se na závěr sluší poděkovat divákům, sponzorům ( firma Dibaq s.r.o ./ FITMIN, Framato s.r.o./BOSCH , Vet Centrum Stodůlky, Rebel dog, Mag , Gappay, Wizard bull, Svět psů, Psí sporty ) a zkrátka všem, kteří měli s letošní Stafbullshow byť jen myšlenkou něco společného. Sezona to byla vskutku výživná a navíc ještě v mnoha věcech novátorská. Další a poslední news záležitostí, kterou si dovolím vypíchnout, je spolupráce nebo chceme-li vzájemná podpora mezi klubem SBTC cz a LBT teamem.
To, že je SBS již několik let řádnou oficiální akcí netřeba zdůrazňovat, ale navíc po dohodě s SBTC CZ se bull sporty staly i bodovanými disciplínami do pracovního šampiona SBTC CZ a pracanta roku. Věřím, že tato garance klubu je nejen zárukou rozvoje a nové motivace pro členy, ale i výzvou pro nečleny zapojit se aktivně do těchto soutěží a podpořit a možná i rozšířit sportující řadu Stafordšírského bulteriéra, byť zrovna nemají výstavní ambice.

Za LBT pořadatel Staf Bull Show Daniel Žďárský ( ch.s. Danny King )




Video _ STAF BULL SHOW II.2012 _ Wall Climbing _/

ČLÁNEK SBTC CZ 1/2013

Staf Bull Show I.

( Kynologické centrum Rychety )

23.6.2012


Letošní 11. ročník Staf bull show byl pro sportující stafíky, kteří se věnují bull sportům hned od začátku sezony, něčím vyjímečný.
První výraznou změnou bylo zakoupení časomíry pro disciplínu Weight pull sprint , kde se účastnilo rekordních 22 psů a 7 fen .
Ukázalo se, že Stafíci tento sport přímo zbožňují. Ti nejlepší dokázali pelášit s pneumatikou za zády s časy, které byli hodně pod 10 vteřin.
Dříve time , který se zdál nepolapitelný, je dnes spíše úsměvný. Vítězové běhají za 7 a méně sekund.
Ani Monkey track - co do počtu přihlášených stafíků nezaostával za předchozí disciplínou. 19 stafích , překážkových specialistů, kteří netrpělivě přešlapovali na startu, toho byli důkazem. Zde dominoval pes Cymball Dark Element, 200 metrovou dráhu zdolal ve výborném tempu v čase 35:65.
Poslední královskou disciplínou letní Staf Bull Show byla tradiční přetahovačka, nebo-li Tug of War , disciplína jen pro opravdové psí siláky které příroda obdařila pevnými nervy, odhodlaným srdcem a pořádnou dávkou fyzické síly. Tím vším bylo obdařeno přinejmenším 14 gladiátorů, kteří nastoupili do turnajového pavouka, aby se tak utkali o pohár nejcennější. Není žádná legrace přetahovat se téměř v kuse i několik hodin než stanete na stupni nejvyšším, a toho dosáhla vůbec poprvé v historii drobná ani né 14 kg vážící fenka Heidy Olstaff.
A když jí připočtu ještě Best Time, který trval neuvěřitelných 79 minut, tak nezbývá než pronést:
" Klobouk dolů! ".


Staf Bull Show II.

13.10.2012


Podzimní SBS jsme zahájili jak jinak než novinkou - a tou byla v podání LBT řádu nová disciplína Wall Climbing ( šplh po kolmé stěně na peška ).
A stafíci ani v tomto oboru nezklamali. Pravda - účast nebyla, vzhledem k tomu že se jednalo o první SBS v tomto termínu a ještě navíc news disciplína, na poměry SBS nějak závratná, nicméně všech 6 psů a 7 fenek odšplhalo svůj první oficiální Wall Climbing se ctí a mnozí předčily i svá očekávání.
Nejlepší fenka vyšplhala do 225 cm a pes dokonce do úctyhodných 255 cm. Těmito výkony tak stanovili nové oficiální české rekordy v této začínající disciplíně .
Až budoucnost nám ukáže na kolik to byly výsledky futuristické.
Dále jsme se, stejně jako v létě ,přesunuli do imitovaného ringu na turnaj v přetahování. Tentokrát si to přijelo rozdat 10 stafích siláků. Zvítězit však mohl jen jeden.
Tím nejlepším a zároveň celkovým vítězem celé závodní sezony THE BEST LBT se stal pes Balthazar Smaragd Smile ( 1 místo WPS, 3 místo MT, 1 místo WC, 1 místo TOW ) + vylepšení a stanovení
THE BEST TIME 2:01 hod –nový rekord souteže SBS kat. SBT/ABT, společně s letní vítězkou fenkou Heidy Olstaff.
Gratulace všem, nejenom vítězům. Všichni soutěžící stafíci si to jistě zaslouží, neboť závodili čestně, statečně a s maximálním nasazením. Což jsou, byly a měli by zůstat vlastnosti, které ke stafímu kulturistovy neodmyslitelně patří.

Jistě se na závěr sluší poděkovat divákům, sponzorům a zkrátka všem, kteří měli s letošní Stafbullshow byť jen myšlenkou něco společného. Sezona to byla vskutku výživná a navíc ještě v mnoha věcech novátorská. Další a poslední news záležitostí, kterou si dovolím vypíchnout, je spolupráce nebo chceme-li vzájemná podpora mezi klubem SBTC cz a LBT teamem.
To, že je SBS již několik let řádnou oficiální akcí netřeba zdůrazňovat, ale navíc po dohodě s SBTC CZ se bull sporty staly i bodovanými disciplínami do pracovního šampiona SBTC CZ a pracanta roku. Věřím, že tato garance klubu je nejen zárukou rozvoje a nové motivace pro členy, ale i výzvou pro nečleny zapojit se aktivně do těchto soutěží a podpořit a možná i rozšířit sportující řadu Stafordšírského bulteriéra, byť zrovna nemají výstavní ambice.

Za LBT Daniel Žďárský ( ch.s. Danny King )


FOTKY


Staff_bull_show II_13/10/2012/




Anketa FB - STAF BULL SHOW II./



VÝSLEDKOVÁ LISTINA

WALL CLIMBING SBT/ABT FENY
jméno psa majitel výška/pokus
1 Alexxpí_ Špačková 225 cm/I
2 Historia RAC Popelka Kateřina Prokopová 215 cm/II
3Heidy OlstaffVendula Hauptmanová210 cm/I
WALL CLIMBING SBT/ABT PSI
jméno psa majitel výška/pokus
1 BalthazarSlavomír Janoušek 255 cm/II
2 Staffy Jan Sršeň 240 cm/I
3AmígoKateřina Klímková225 cm/I
WALL CLIMBING APBT/AST FENY
jméno psa majitel cm
1 DuffyPetra Havlová 315 cm/I
2 Carmen Red Anežka Kielar 305 cm/I_310 cm/I
3ArwenJan Rödl 305 cm /I_290 cm/II
WALL CLIMBING APBT/AST PSI
jméno psa majitel cm
1 Black BoyJan Kudláček 330 cm/II_345 cm/I
2 Sid Jaroslav Bažant 330 cm/II_340 cm/I
3Masta KillaDaniel Žďárský 330 cm/II_320 cm/I
TUG OF WAR SBT/ABT
jméno psa majitel
1pes Balthazar Slavomír Janoušek
2pes Umberto Hana Janoušková
3pes Heidy Olstaff Vendula Hauptmanová


THE BEST TIME -
2:01 HOD
- HEIDY OLSTAFF / Vendula Hauptmanová & BALTHAZAR / Slavomír Janoušek


Tímto výkonem ustanovili nový český rekord kat _ SBT/ABT
TUG OF WAR APBT/AST
jméno psa majitel
1pes Lucius Michaela Hercíková
2pes ApolloVaclav Vaněk
3pes Nero Filip Veselý


THE BEST TIME -
2:19 HOD
- NERO / Filip Veselý & CHARLIE / Tereza Žluvová


THE BEST LBT 2012 - kat. APBT / AST

pes LUCIUS / Michaela Hercíková - 60 bodů


THE BEST LBT 2012 - kat. SBT / ABT

pes BALTHAZAR / Slavomír Janoušek - 105 bodů


Kompletní statistiky THE BEST LBT 2002-2012 , klikni na ... odkaz
Statistiky: THE BEST LBT 2012